10.yıla özel 10 hediye çekiliş kampanyası başladı!

Barutçuoğlu AVM Kampanyaları KAMPANYA ŞARTLARI : Bu kampanya M.P.İ Genel Müdürlüğünün 13.06.2016 tarih ve 52739871-255.01.02/1527-4997 sayılı izni ile düzenlenmiştir.Kampanya 01.07.2016 tarihinde 10:00’da başlayıp, 31.12.2016 saat 22:00’da sona erecektir.Çekiliş 05.01.2017 tarihinde saat 18:00’de Kastamonu Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi (Zemin kat)- Aktekke mah.Yalçın Cad. A Blok No:22/A KASTAMONU adresinde, Avm zemin katında noter huzurunda yapılacaktır. Çekiliş sonunda 1 talihli 2016 Model (kurşun gri) FIAT EGEA 1.4 FIRE 95 HP EASY, 1 talihli 2016 Model (Saf Beyaz) VOLKSWAGEN POLO 1.0 75 PS Trendline Man., 2 talihli Philips 40PFK4100 LED TV, 2 talihli SIEMENS KD53NNW20N BUZDOLABI, 2 talihli BOSCH WAB 12061 TR ÇAMAŞIR MAKİNASI, 2 talihli Pilsan Pantner Akülü Araba 12 Volt- Uzaktan kumandalı kazanacaktır. Kastamonu ilinde bulunan Barutçuoğlu Alışveriş Merkezindeki (Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişlerine ait fişler ile tüm şans ve talih oyunu harcamaları kampanyaya dahil değildir.) tüm mağaza ve stantlardan ayrıca Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi otopark fişleri dahil gün içerisinde toplamda 75- TL ve katları tutarında (her 75-TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak, kayıt masasına gidip fiş/faturalarını ibraz eden müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası,ad,soyad,doğum tarihi,adres,telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu,yeterliliği ve ispatı katılımcıya aittir.Kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişlerde alınan ürün veya ürünlerin iade edilmesi durumunda çekiliş hakkı iptal edilir.Kampanya süresi boyunca alışveriş gününde(aynı gün içerisinde) fiş/faturalarını ibraz eden katılımcılar kampanyaya katılabileceklerdir.İkramiye tesliminde Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanması durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.İkramiye tesliminde Fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur. Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi Yönetimi çalışanları, mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamaz.Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiye alamazlar. ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Günü geçmiş belgeler kabul edilmeyecektir. Çekiliş talihlisi, 09 Ocak 2017 Pazartesi günü Kastamonu ilinde günlük olarak yayınlanmakta olan Kastamonu Açıksöz Gazetesinde ilan edilecektir. Asil son başvuru tarihi 24.01.2017,Yedek talihli son başvuru 08.02.2017, İkramiyelerin son teslim tarihi 14.02.2017’dir.


çok yakında başlıyor..

Barutçuoğlu AVM Kampanyaları 10. yıla Özel 10 Hediye Kampanyamız çok yakında başlıyor..
01 Temmuz'u bekleyin..


Oyunca anne Kastamonu Barutçuoğlu Avm'ye geliyor!!

Barutçuoğlu AVM Kampanyaları Oyunca anne Kastamonu Barutçuoğlu Avm'ye geliyor!!
Ekin Kitabevinden Ünlü yazar Şermin ÇARKACI' nın imzalı kitabını kazanmak için beğen- paylaş- yoruma üç arkadaşını etiketle!!
Kazanan talihlilerimiz, Şermin Çarkacı'nın elinden imzalı kitabını kazanacak!

Yarışma kuralları için;
https://www.facebook.com/notes/barutcuoglu-avm/şermin-çarkaci-hediye-kitabi-yarişma-koşullari/1068745956553632


Anneler Günü Kampanyamız Başladı

Barutçuoğlu AVM Kampanyaları Anneler Gününe Özel Yarışmamız başladı! :)
Facebook sayfamızda bulunan gönderinin altına Anneniz veya çocuğunuzla çekilmiş fotoğrafınızı paylaşın.
Fotoğrafı en fazla beğeni alan;
1'inciye Kütahya Porselen'den 24 Parça Yemek Takımı,
2'nciye Fakir'den Miss Kettle,
3'üncüye Emsan'dan kahve Fincan seti..
Hediye kazanamayan talihlilerimiz arasından beğeni sayısı yüksek olanlara Anneler günü Özel Yastığı HEDİYE!!!
Gönderiyi beğenip paylaşmayı unutmayın.
Başarılar:)


23 Nisan etkinliklerinde buluşalım

Barutçuoğlu AVM Kampanyaları


Uzay çadırı BAVM'de

Barutçuoğlu AVM Kampanyaları


Sevginizi anlatmanın yolu Bavm'den geçer!

Barutçuoğlu AVM Kampanyaları Barutçuoğlu Avm Facebook Sayfasında,
Sevgine dair güzel bir söz paylaş, en çok beğeni alan 10 yorumdan birinin sahibi ol,
Barutçuoğlu Avm’den 50 TL’lik alışveriş çeki kazan.
Hediyeyi kazanmak için sayfamızı beğenip paylaşmayı unutma.


Yarışma Koşulları
“Sevginizi Anlatmanın yolu Bavm’den geçer!” yarışma koşulları

1-Barutçuoğlu Facebook sayfasında yer alacak “Sevginizi Anlatmanın yolu Bavm’den geçer!” yarışması 13 Şubat 2016 Cumartesi günü saat 12:00’da başlayıp 14 Şubat 2016 Pazar günü saat 22:00’da sona erecektir. Kazananlar, Barutçuoğlu Facebook sayfasında duyurulacaktır.
2- 18 yaşından küçük olanların bu uygulamaya katılabilmek için ebeveynlerinden yazılı izin almış olmaları gerekmektedir. Barutçuoğlu Avm, 18 yaşından küçüklerin, uygulamaya velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz.
3- Yarışma görselinin altına “Sevgi” adına söylenmiş sözlerden yorum yapan katılımcılardan en fazla yorumu beğeni alan ilk 10 katılımcı yarışmayı kazanmış sayılacaktır.
4- Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla katılan kullanıcıların yarışma hakları geçersiz sayılır.
5- Yarışmaya katılmak için belirtilen gün ve saatler içerisinde yarışma görselinin altında sözünüzü yorum olarak paylaşmanız gerekmektedir.
6- Barutçuoğlu Avm düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
7- Kullanıcı, yarışmanın diğer kullanıcılarıyla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. Barutçuğlu Avm, bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.
8- Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Barutçuoğlu Avm sorumlu tutulamaz.
9- Yarışma cevabını Facebook duvarına veya bir başka görselin altına yazan yarışmacılar, yarışmaya katılım hakkını kaybeder.
10- Yarışmaya özel mesaj göndererek katılmak isteyen takipçiler de yarışmaya katılım hakkını kaybeder.
11- Kazanan her bir kişi “Barutçuoğlu Avm’den 50TL’lik Alışveriş Çeki” kazanacaktır.
12- Kazananların hediyeleri adreslerine gönderilemez. Kazananlar hediye kuponlarını yalnızca Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi Yönetiminden alabilir.
13- Kazananlar hediyelerini kimliğini beyan ederek, Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi Yönetiminden 15 Şubat 2016 saat 10:00’dan sonra alması gerekmektedir. Hediye çekinin son kullanım tarihi 16 Şubat 2016’dır.
14- Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar ödüle hak kazanamaz. Ödül hakkı yedek yarışmacıya aktarılır.
15- Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde Facebook sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Barutçuoğlu Avm sorumlu değildir. Sonuçların belirlenmesinde yukarıda belirtilmiş kıstaslar dikkate alınacaktır.
16- Aynı kişinin birden fazla yorum yapması durumunda, kişinin ilk yorumu geçerli sayılacaktır.
17- Katılımcılar yalnızca kendi Facebook Profil Hesaplarından yarışmaya katılmak zorundadırlar.
18- Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Barutçuoğlu Avm’ye aittir.
19- Kazananlar hediyesini nakit karşılığını talep edemez, kazandığı hediyeyi değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
20- Barutçuoğlu Avm, haber vermeksizin yarışma kurallarını değiştirebilir, Barutçuoğlu Avm dışından kaynaklanan sebeplerden dolayı yarışma iptali ve gecikmesi durumunda hiç bir hak talep edilemez.
21- Yarışmaya Barutçuoğlu Avm çalışanları katılamaz.
22- Barutçuoğlu Avm uygun görmediği takdirde hiçbir sebep belirtmeksizin ödül vermeme hakkına sahiptir.
23- Kazanan katılımcıya iletişim bilgileriyle ulaşılamadığı takdirde hediye geçersiz sayılır.
24- Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
25- Yarışmanın Facebook ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır.
26- Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.


BU YIL ŞANS SİZE GÜLECEK

Barutçuoğlu AVM Kampanyaları HARCADIKÇA KAZANMA ŞANSI ...